DXGamePRO SAMP Online Galerie Lokace Warpy VIP Žebříčky
www.Game-State.com
Opět se lze na serveru obléknout! | 25.10.2021 11:43
Na našem serveru se může hráč trochu upravit a obléknout na sebe nějaké ty doplňky jako např.: brýle, čepice, vesty.
Stačí, když hráč se warpne na /warp binco a zde v obchodě si nakoupí své oblečení.

web/upload/user_upload/47159632/image/24206639297527.png
Nový server v databázi game-state.com | 25.06.2021 14:28
Vybudovali jsme banku! | 21.04.2021 23:49
Na našem serveru má každý hráč možnost lépe hospodařit se svými penězi .

Po registraci na serveru hráč získává bankovní účet, kam může během hraní ukládat své vydělané peníze. Může se totiž stát, že při větší potyčce zemře a nějakou část svých peněz ztratí. Aby zabránil ztrátě peněz, může si je uložit v bance na svůj účet, kde budou v bezpečí.

Do banky se hráč dostane příkazem /warp bank, kde se teleportuje ke vchodu Banky v San Fierru. Uvnitř banky poté může zjistit stav bankovního účtu, vložit peníze nebo vybrat peníze.


Do budoucna plánujeme vytvořit transakce mezi hráči.
Připravili jsme nové menu pro spawn vozidel! | 29.12.2020 15:07
Myslím, že obrázek mluví za vše . Nyní lze vyvolat dialog pro spawn vozidel.


Dialog otevřete použitím příkazu /car
web/upload/user_upload/47159632/image/33377434847404.png
Winner Winner, chicken dinner! | 18.12.2020 12:57

Tak jsme se dočkali! Vyšla první testovací verze velikého a slíbeného módu pro náš server a to: Free BattleRoyale!Myslím si, že tento mód nemusím nijak představovat. Battle Royale je celosvětově úspěšný mód, tudíž jsme se rozhodli, že jej na náš server taky umístíme.

U nás na serveru spouštíme testovací verzi tohoto módu, kde na základě Vás: hráčů budeme mód upravovat a vylepšovat. Nyní si popišme testovací verzi módu.:


Mód se aktivuje, pokud bude na serveru 5 a více hráčů (což je mimochodem minimum hráčů pro zápas BR), kdy k jeho přihlášení stačí zadat příkaz /brjoin. Po tomto příkazu se hráč dostane do LOBBY, kde počká na ostatní hráče. Po uplynutí lobby času se přihlášení hráči přesunou do letadla, který je náhodně vygenerován a z něj musí seskočit. Letadlo ve vzduchu vydrží 10 vteřin, poté zmizí a hráči, kteří se v letadle stále nacházejí, spadnou. Po seskoku se vytvoří první modrá zóna, kam se hráč musí dostat, než mu dojde potřebný čas. Po uplynutí tohoto času se ze současné zóny stává bílá zóna a vytvoří se další úniková modrá zóna, kam se opět musí hráč dostat. Pokud bude dlouho na jednom místě, dostihne ho červená zóna, která ho pomalu ale jistě připravuje o jeho důležité zdraví.


Zápas končí posledním hráčem, který zůstane až do konce. Tento hráč získává odměnu v podobě peněz v rozmezí od 5 000$ do 7 000$, dále získá 3 RANK body a pokud je členem frakce, získá 3 body do frakce. VIP hráč má všechny tyto odměny ještě jednou tolik!

Tak neváhejte a přijďte si k nám zahrát a vyhrát Chicken Dinner!
Vánoce Vánoce přicházejí! | 08.12.2020 12:37

Dnešním dnem jsme napočítali, že do Vánoc zbývá už jen 16 dní a proto jsme dnes spustili Vánoční soutěž!Na serveru se nachází skryté vánoční dárky, které hráč může posbírat (POZOR! Ulovit je smí pouze ve vozidle!). Na štědrý den se u každého hráče spočítají dárky a ten kdo jich bude mít nejvíc, dostane 3 měsíce VIP zdarma! Druhý v pořadí dostane VIP zdarma na jeden měsíc a třetí v pořadí dostane 100 000 $! Tak neváhejte a přijďte na Vánoční nadílku!

web/upload/user_upload/47159632/image/31255621496749.png

A nakonec novinka! Zakupte si Vánoční čepici na vaší postavu!
Oblékněme se! Zima totiž přichází | 26.10.2020 21:51

Den se se dnem sešel a my máme tu čest Vám představit další super novinku u nás na webu.


A o jakou novinku se to vlastně jedná?

Abych to řekla zkrátka, jedná se o možnost zkrášlit si herní postavu dle Vašeho vkusu a uvážení.

Není to nijak složitá záležitost. Stačí jednoduše zadat příkaz /warp binco a automaticky se tak přesunete k obchodu s oblečením (překvapivě ), kde si můžete zakoupit libovolné předměty pro Vaší postavu.

Nabídka doplňků je rozdělena do dvou skupin a to na:

• Doplňky pro hráče s klasickým účtem
• Doplňky pro hráče s VIP účtem

Pro obě skupiny je zde připravena široká nabídka různých doplňkových předmětů a to od klobouků a kšiltovek až po brýle, hodinky či batohy.

Naopak pro hráče s VIP účtem je nabídka doplňků příjemně obohacena např. o zbraně, které je možné si připnout na záda, pro fanoušky Harryho Pottera tu máme čarodějnický klobouk a pro fanoušky Mafie je dispozici černý klobouk, který vám bude závidět nejenom Tommy Angelo .

Doufáme, že se Vám další novinka bude líbit a že si tak díky ní zpříjemníte chvilky strávené na našem serveru.

web/upload/user_upload/47159632/image/478370428743.png
WANG Autosalon | 11.09.2020 13:17

Na serveru se objevila možnost zakoupit si vlastní vozidlo (autosalon se nachází na warpu WANG), které se vždy po odchodu hráče uloží i s nainstalovanými komponenty!web/upload/user_upload/47159632/image/3281553663254.png


Nově si na serveru hráč může zakoupit vozidlo za určitou částku, které mu již zůstane a je vždy zobrazeno na mapě. Na toto vozidlo lze pak libovolně instalovat tuningové díly (každé vozidlo má své díly, které je možné nainstalovat) a brzy bude moci přes web DX připínat objekty (spojlery, sirény, doplňky, texty atd ...).

Dále připravujeme možnost své tuningové vozidlo prodat. Aukce budou probíhat v komunitě DX na webu.
Velká vykradačka je tu! | 23.08.2020 09:47

Na serveru jsme právě dokončili další misi pro Zloděje: Velkou Vykradačku!Aby se tato mise spustila, je nutné, aby byli na serveru online min. 4 hráči (3 zloději + jeden policista). Po San Andreas jsou rozmístěné pickupy právě pro tuto misi a tři hráči v roli zloděje, musí sebrat konkrétní pickup, aby byla mise zahájena!
Po zahájení mise je uvědoměna policie, že došlo k vykradení objektu a úkolem policisty je zloděje cestou na bezpečné místo a vyložení lupu zabít. Pokud všichni lup bezpečně vyloží, dělí se odměna třemi (každý zloděj, který se mise zúčastnil dostane stejnou odměnu). Pokud však jeden z nich cestou zemře, nebo bude zabit policistou, lup se již dělí mezi zbylé dva přeživší. Nakonec pokud přežije pouze jeden, získává celou částku on.

Avšak pozor! Pokud se jeden ze zlodějů rozhodne svého parťáka (případně parťáky) zabít, nejenže sám přijde o svůj podíl, ale zároveň ztrácí pro něj tak důležité RANK body (v případě clanového členství ztrácí zároveň i CLAN body). Hráč bude následně za své skutky z mise vyhozen!
Registrační značky na serveru | 17.08.2020 16:12

Dnes nám na serveru přibyla nová funkce a tou je systém RZ!Každé vozidlo, které se na serveru objeví (kromě vozidel, která se načtou z jiných scriptů), dostanou vlastní vygenerovanou RZ v české podobě (např: 3K6 2515).
Tyto RZ potom mohou posloužit např.: pro policisty, kteří stíhají hledaná vozidla atd.
VIP hráč si pro své VIP vozidlo, které si přivolá příkazem /vcar může přes WEB vytvořit vlastní statickou RZ o max. délce 8 znaků. Příkazem /spz si může VIP hráč na místě svou RZ také libovolně změnit.
Nové mise v SAMP | 07.08.2020 15:27

Ve světě San Andreas přibyli další novinky - a že jich je!Nejhlavnější novinkou, která se na serveru objevila, je možnost zahájit MISI. Prozatím jsou spuštěny dvě mise: Vykrádačka a Závodní událost.

web/upload/user_upload/47159632/image/40512281927271.png
web/upload/user_upload/47159632/image/22685479737958.png


Misi hráč zahájí tak, že sebere tzv: Pickup a pokud má danou roli ke spuštění mise, tak misi spustí. Když hráč zahájí misi Vykrádačka, dostane "nenápadně" tašku plnou peněz na záda a tu musí odnést na bezpečné místo a tam tašku vyložit. Samozřejmě, že pokud dojde k vykradení nějakého objektu, okamžitě dojde k uvědomění Policie v San Andreas a hráči, kteří roli Policisty mají, mohou začít Zloděje pronásledovat a zabít. Za zabití Zloděje dostane Policista rank body a pokud je členem klanu, tak získá i body pro klan.

Dalším aktivním Pickupem, který se nachází v San Andreas je Závodní událost. Pokud má hráč roli závodníka, tak tuto misi může zahájit v případě, že žádný závod neprobíhá. Po spuštění mise se stává pořadatelem závodu a může závod ukončit /racestop nebo spustit /racestart (na startovní čáře musí být min. dva závodníci). Další zajímavostí je, že pokud hráč, který spustí závod a již se nachází ve vozidle, tak se automaticky do události přihlásí (ostatní se pak musí přihlásit přes /racejoin). Závodník, který závod vyhraje pak získá Závodní řidičák, pokud ho stále nemá a samozřejmě odměnu v podobě peněz, rank bodů a klan bodů (čím více klan bodu, tím více peněz). Pokud během závodu nějaký z hráčů zničí své vozidlo nebo zemře, závod pro něj končí a je z události propuštěn. Na serveru se pak nachází další Pickupy, které hráči doplní život, změní skin, přidá konkrétní zbraň nebo opraví vozidlo.

Poslední z veliké aktualizace, kterou zmíníme je možnost vytvoření frakce/klanu. Hráč, který není členem klanu se do klanu může připojit /fjoin nebo vytvořit /fcreate a získávat klanové body, které ostatním hráčům vydělává peníze. Hráč vytvoří klan a stává se vlastníkem klanu. Vlastník klanu může přijímat žádosti, odmítat žádosti, vyhazovat členy nebo klan úplně smazat. Aktivní členové klanu za své úspěchy vydělávají klanové body, které pak ostatní členové klanu využijí k získání většího množství peněz. Pokud je hráč členem klanu a přijatý, text v chatu pak nese i název a barvu klanu.

A na závěr jako vždy byli poupraveny nějaké funkce, které ladíme k dokonalosti aby hráči měli co nejméně problémů s hraním na serveru.
pokud se Vám aktualizace a její nové funkce líbí, tak neváhejte a přijde si zahrát. GTA San Andreas není náročná hra, tudíž jí může hrát skoro každý
Tým DXGamePRO

Nová aktualizace na SAMPku | 18.07.2020 11:40

Dnešním dnem jsme spustili novou funkci na serveru a to skládání zkoušek na řidičské průkazy.


Po první registraci a přihlášení má hráč možnost využít pouze jedno vozidlo a to je Manana, který vyvolá příkazem /car 410. Pro ostatní vozidla je nutné složit jednotlivé zkoušky.

Na serveru může hráč získat tyto průkazy:1. Pro běžná auta - řidičský průkaz - 2 500$
2. Pro motorky - motorkářský průkaz - 2 500$
3. Pro lodě - lodní průkaz - 7 500$
4. Pro letadla - letecký průkaz - 12 500$
5. Pro helikoptéry - průkaz řízení helikoptéry - 12 500$
6. Pro závodní auta - závodní průkaz - alespoň jedna výhra v závodní události

Dále připravujeme Frakce, kdy každý člen frakce svými úspěchy vydělá frakční body, které pak ostatní členové frakce využijí k získání více peněz

Rank systém a sbíráme skryté balíčky | 01.07.2020 01:08

Teprve nedávno jsme Vás informovali o tom, že na serveru došlo k mnoha aktualizacím a přidali jsme další možnosti, jak hrát na serveru a zlepšovat statistiky.Dále na serveru přibyl tzv. Rank System (100% vlastní Pawn), který umožňuje hráči získávat body, díky nimž lze vydávat nové příkazy. Rank systém se skládá ze zmíněných Rank bodů, které hráč potřebuje k získání Rank Levelu. Za Rank Levely získá výhody, které může využít po celou dobu hraní na serveru. K získaní 1 Levelu potřebuje 15 Rank bodů.

První samostatná Minihra, kterou může hrát úplně každý nezávisle na tom, jakou roli zrovna ve hře má, je sbírání skrytých balíčků. Balíček se za nějaký čas objeví pouze v případě, že je na serveru připojený alespoň jeden hráč. V momentě vytvoření balíčku hráč, který tento balíček "loví", se nesmí ve hře warpnout (nesmí využít příkazy /warp, /goto a další příkazy k teleportaci mimo příkazu /spawn). Pokud hráč balíček uloví a nepoužije žádný ze zmíněných příkazů, získává malou finanční odměnu a navíc právě 1 Rank bod (VIP hráč získá 2 Rank body). V opačném případě, tedy když hráč použije nějaký příkaz k teleportaci, se mu při ulovení balíčku žádný Rank bod nepřipočte.
Novinky na SAMPku - RolePlay + RANK | 27.06.2020 08:40

Jak jste si již mnozí všimli, na serveru se nám objevily zajímavé novinky.Začněme tím, že jsme nedávno oznámili vytváření RolePlay v SAMP, kde se hráč muže ujmout 1 ze 4 rolí a to Policisty, Závodníka, Zloděje nebo Mafiána. K dnešnímu dni máme vytvořeného Závodníka, který pomocí příkazu /race spustí závodní událost a stává se pořadatelem závodu. Po spuštění závodu se závodníci mohou přihlásit pomocí /racejoin a připravit se na startovní čáru. Pořadatel závodu pomocí příkazu /racestart závod odstartuje a první závodník, který projede cílem získává 1 Rank bod + nějaké ty peníze (pro VIP členy je odměna dvojnásobná ).

Asi si teď říkáte, o jakých Rank bodech je řeč. RANK body se získávají tím, že hráč splní určité mise dané rolí v RolePlay, nebo sbíráním skrytých balíčků obsahující cukr (samozřejmě ). K dosažení nové úrovně je potřeba určitý počet Rank bodů, které se násobí 15x současný Rank (tedy k dosažení úrovně 3 potřebujete 45 Rank bodů).

A k čemu tyto Ranky jsou?


Ranky se dají využít k používání speciálních příkazů a také k získání větších zisků z RolePlay misí.

Další role z RolePlay, která nás brzy čeká je Zloděj. Prozatím to vypadá tak, že hráč si příkazem /deliver zahájí misi, kde si bude muset "zapůjčit" odstavené vozidlo a odvézt ho na předem sjednané místo.
Již brzy na našem serveru - SAMP RolePlay | 11.06.2020 22:06
web/upload/user_upload/47159632/image/91689053044482.png
Přidali jsme slíbenou serverovou mapu East Santos | 11.06.2020 12:28

Jak jsme slíbili, tak jsme i učinili a vytvořili jsme pro Vás nadupanou serverovou mapu!Serverová mapa East Santos je již v základu a je možné jí navštívit warpy /warp eastsantos a /warp esstunt.
Mapu budeme samozřejmě i nadále rozšiřovat a vylepšovat, aby se později stala chloubou serveru Doufáme, že se Vám verze této mapy bude líbit


web/upload/user_upload/47159632/image/14299038451931.png
web/upload/user_upload/47159632/image/2449560194396.png
Připravujeme hlavní serverovou lokaci | 24.05.2020 17:37

Na SAMP serveru se vytváří nová lokace, která se vyskytuje ve městě Los Santos poblíž Fóra.Nová lokace nese název East Santos a budete mít zde možnost zúčastnit se závodů DRAG, DRIFT a dále lze předvést nějaké ty STUNT kousky poblíž železniční stanice. Nebude zde chybět možnost zahřát zbraně v minihrách deathmatchů a potrápit nohy na parkour závodišti.


web/upload/user_upload/47159632/image/87236979964449.png
Serverové Informace
IP Adresa: cj.mcraft.cz:7786
Verze: 0.3X
Mód: DXGamePRO
Adminů: 1
Max.Hráčů: 100
Online: Ano
Heslo: Ne