Zdravíme všechny hráče a příznivce našeho Webu!

Jak jistě víte a všímáte si, tak webová stránka je úplně jiná, než předtím. Tým DXGamePRO usoudil, že staré webovky už jsou opravdu moc staré, a tak začal pracovat na nových, rychlých stránkách. Když se podíváme na nové trendy, tak člověk, který se ve vývoji webu orientuje a má přehled o nových trendech a designech, zjišťuje, že dnes udělat webovky aby opravdu nasytili i ty nejnáročnější uživatele, je vcelku oříšek. Ale tato skutečnost naše adminy a vývojáře neodradila od výzvy vytvořit právě webovky, které dnes máte možnost použít a využít.

A co se tedy změnilo?
hlavně je důležité zmínit spíše, co přibylo. Máme zde nové funkční fórum, kde hráči mohou s adminy nebo ostatními uživateli řešit problémy serverů a našich her. Dále změnou prošla samotná stránka herního serveru Minecraft, kde máte možnost se dozvědět něco více o historii našich světů, kdy nechybí ani tipy na přežití. Nakonec připravujeme zcela nový chat systém, který využijí hlavně hráči našich serverů, protože zde bude online podpora.

To je prozatím jen nástin novinek, které zde již jsou a které pak i přibudou. Doufáme, že se Vám webovky líbí a budete nám hlásit co nejméně problémů.

Tým DXGamePRO

Komentáře může přidat pouze přihlášený uživatel

Komentáře k příspěvku:


Prozatím nikdo zde nic neokomentoval.